مسئول بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ خبر داد:

اولین کانون بسیج جامعه پزشکی اداره بهداشت و درمان نیروی هوایی ارتش دایر شد/ انجام سه برنامه مشترک با ارتش تا پایان سال ۹۶

مسئول بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ گفت: با توجه به ظرفیت بیمارستان بعثت تلاش می‌کنیم تا پایان سال سه برنامه مشترک دیگر در حوزه بهداشت و درمان با نیروی هوایی ارتش داشته باشیم.
نسخه مناسب چاپ

 

نظام الدین طباطبایی، مسئول بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور درباره همکاری مشترک با ارتش برای خدمت رسانی به مناطق محروم کشور گفت: به همت بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ موفق شدیم اولین کانون بسیج جامعه پزشکی را در داخل اداره بهداشت و درمان نیروی هوایی ارتش دایر کنیم که مرکزیت این کانون را بیمارستان بعثت برعهده دارد.

 

وی ادامه داد: در ارتش هیچ گونه پایگاهی از بسیج جامعه پزشکی نداشتیم و این کانون اولین کانون بسیج جامعه پزشکی در اداره بهداشت نیروی هوایی ارتش است که برای اولین بار راه اندازی شد.

 

طباطبایی، با اشاره به اینکه کانون بسیج جامعه پزشکی با حضور فرماندهی اداره بهداشت ارتش در سال ۹۵ افتتاح شد، بیان کرد: با توجه به ظرفیت بیمارستان بعثت و اعضای این کانون، قرار شد تا در استان‌هایی که مناطق کم برخوردار دارند و شرایط خدمت رسانی وجود دارد تیم‌های تخصصی بهداشت و درمان ارتش به آنجا اعزام شوند.

 

وی ادامه داد: با هماهنگی انجام شده با مسئول بسیج جامعه پزشکی همدان قرار شد تا این تیم در یک زمان بندی کوتاه به مناطق محروم استان همدان اعزام شود.

 

مسئول بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ بر این موضوع تاکید کرد که یک تیم کامل به شکل درمانگاه تک تخصصی و در طول یک هفته خدمات خود را ارائه خواهد داد.

 

وی با بیان اینکه ارتش تمایل به حضور نیروهای درمانی خود در مناطق محروم را دارد به همین دلیل کانون بسیج جامعه پزشکی ارتش این فعالیت را پیگیری خواهد کرد، متذکر شد: برنامه‌های مشترک با درخواست ارتش ادامه دار خواهد بود.

 

این مقام مسئول تصریح کرد: حتما بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ از تیم تخصصی بیمارستان بعثت در تهران و اطراف تهران استفاده خواهد کرد.

 

طباطبایی، در پایان خاطرنشان کرد: تنها بیمارستان نیروی هوایی ارتش بیمارستان بعثت است؛ همچنین ارتش یک مجموعه دیگر داخل بیمارستان بوشهر دارد و تلاش می‌کنیم تا پایان سال سه برنامه مشترک دیگر با نیروی هوایی ارتش داشته باشیم.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

top_block_quicktab