مسئول بسیج جامعه پزشکی آذربایجان شرقی:

جراحی سیل زدگان مجروح در بیمارستان امام رضا(ع) تبریز/ بیش از ۳۰ نفر کشته‌ شده‌اند

مسئول بسیج جامعه پزشکی آذربایجان شرقی گفت: تعدادی از مجروحان سیل زده با شکستگی در اندام‌های فوقانی و تحتانی توسط همکاران جراح و طب اورژانس در بیمارستان امام رضا(ع) تبریز در حال جراحی عمومی هستند.
نسخه مناسب چاپ

محمد ایرجیان، مسئول بسیج جامعه پزشکی آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور درباره میزان تلفات و خسارات وارد شده بر اثر سیل اخیر به استان آذربایجان شرقی گفت: بر اثر سیل اخیر بیش از ۳۰ نفر فوت شده‌اند که در شهرستانهای عجب شیر و آذرشهر بوده‌اند.

وی در ادامه افزود: با توجه به دستور فرمانده سپاه عاشورا، تیم‌های سپاه و بسیج در اولین فرصت در محل وقوع سیل و روستاهای اطراف حضور پیدا کردند و به امداد رسانی به سیل زدگان استان پرداختند.

ایرجیان، درباره خدمات بسیج جامعه پزشکی به مجروحان سیل زده بیان کرد: تعدادی از مجروحان دچار زخم‌های متعدد در اندام‌ها، شکستگی در اندام‌های فوقانی و تحتانی شدند که همکاران جراح و طب اورژانس در حال جراحی عمومی بر روی این بیماران هستند.

وی تصریح کرد: مجروحان در بیمارستان امام خمینی(ره) عجب شیر و امام رضا(ع) تبریز در حال دریافت خدمات درمانی هستند.

مسئول بسیج جامعه پزشکی آذربایجان شرقی در پایان درباره میزان خسارات وارد شده به استان گفت: سیل در استان در حال فروکش کردن است و روند به سمت عادی شدن حرکت می‌کند اما درباره میزان خسارات وارد شده در سطح استان، در حال حاضر آمار دقیقی وجود ندارد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

top_block_quicktab