در هفته معلم انجام می‌شود؛

اجرای طرح خدمات درمانی با نام «پاسداشت مقام معلم» در قزوین

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان قزوین گفت: برای سومین سال طرح «پاسداشت مقام معلم» به منظور ارائه خدمات درمانی به فرهنگیان بسیجی و غیربسیجی قزوینی در هفته معلم ارائه خواهد شد.
نسخه مناسب چاپ

علی طایفه، مسئول بسیج جامعه پزشکی استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور درباره ارائه خدمات درمانی به فرهنگیان این استان به مناسبت هفته معلم گفت: به مناسبت روز معلم طرح «پاسداشت مقام معلم» برای سومین سال متوالی با همکاری معاونت بهداشت و درمان سپاه بهداری ارتش در سطح استان قزوین اجرایی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اجرای طرح «پاسداشت مقام معلم» از طریق مدیر کل آموزش و پرورش به مدیران ابلاغ می‌شود سپس مدیران نیز از طریق بخشنامه به مدارس اعلام می‌کنند، بیان کرد: این طرح برای سال سوم انجام خواهد شد که اجرای آن برای فرهنگیان جا افتاده است.

طایفه، ادامه داد: ما کمیته‌ای با نام بهداشت و درمان نیروهای مسلح داریم که نیروهای ارتش، نیروی انتظامی و سپاه از درمانگاههای آن استفاده می‌کنند.

معمان غیربسیجی در ۱۲ اردیبهشت خدمات رایگان دریافت می‌کنند

وی تصریح کرد: در هفته معلم تمامی فرهنگیان بسیجی در مراکز درمانی سپاه رایگان ویزیت می‌شوند همچنین در روز ۱۲ اردیبهشت معمان غیربسیجی نیز به شکل رایگان خدمات دریافت می‌کنند.

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان قزوین درباره ارائه خدمات درمانی مختلف به فرهنگیان گفت: تمامی خدمات درمانی به غیر از دندانپزشکی رایگان به فرهنگیان ارائه می‌شود و خدمات دندانپزشکی نیز با ۲۰ درصد تخفیف ارائه خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

top_block_quicktab