در طول هفته سلامت؛

سه هزار خدمت درمانی به مناسبت هفته سلامت در قزوین ارائه می‌شود

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان قزوین گفت: در طول هفته سلامت با همکاری بسیج، هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی به سه هزار نفر از مناطق مختلف استان قزوین خدمات درمانی ارائه خواهد شد.
نسخه مناسب چاپ

علی طایفه، مسئول بسیج جامعه پزشکی استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور درباره ارائه خدمات به مناطق مختلف این استان در آستانه هفته سلامت گفت: با توجه به اینکه هفته سلامت از ابتدای اردیبهشت ماه آغاز می‌شود، از هم‌اکنون برای مناطق الموت شرقی، الموت غربی، آوج، طارم و آبیک تیم تخصصی اعزام خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه اعزام تیم به مناطق مورد نظر با همکاری هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین انجام خواهد شد، بیان کرد: با هماهنگی سپاه، پایگاههای بسیج و مراکز بهداشت، شهرستانهای اقبالیه، معلم کلایه از الموت شرقی، سیردان، اورکن کرد در منطقه طارم خدمات درمانی را دریافت خواهند کرد.

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان قزوین تاکید کرد: در این اعزام تیم پزشکان در حوزه‌های چشم، اورتوپدی، داخلی، عمومی و زنان فعالیت خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه اعزام کننده تیمهای درمانی به مناطق مختلف استان قزوین بسیج جامعه پزشکی استان است، گفت: د تیمهای اعزامی کلا پنج تیم هستند که از روز دوم اردیبهشت اولین اکیپ به مناطق الموت شرقی اعزام خواهد شد که خدمات تا تاریخ هفتم اردیبهشت ادامه دارد.

طایفه، خاطرنشان کرد: با مرکز بهداشت این مناطق هماهنگی لازم انجام شده است و از هفته قبل از آغاز خدمت رسانی بیماران توسط پزشکان اسکرین می‌شوند.

وی در ادامه تاکید کرد: پیش‌بینی می‌شود در هر مرکز حداقل ۶۰۰ نفر ویزیت شود که به نظر می‌رسد تا پایان خدمت رسانی سه هزار نفر خدمات دریافت کنند.

ارجاع بیماران به بیمارستان‌های دولتی استان قزوین

این مقام مسئول درباره ارجاع بیماران این مناطق به بیمارستانهای استان قزوین گفت: به وسیله فرم‌های ارجاع که با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و با مُهر بسیج جامعه پزشکی تهیه شده است، بیماران را به بیمارستانهای دولتی استان اعزام خواهیم کرد.

طایفه، در پایان بیان کرد: البته درباره ارائه خدمات به بیماران ارجاع داد شده بیمارستان خصوصی دهخدا نیز با ما همکاری می‌کند و در بخشهای آزمایشگاه، رادیولوژی، سونوگرافی، ماموگرافی به شکل داوطلبانه برای خدمت رسانی اعلام آمادگی کرده است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

top_block_quicktab