مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان شمالی خبر داد:

خدمت‌رسانی در بیمارستان ثابت شهدای جامعه پزشکی بجنورد تا ابتدای تیر ماه ۹۶

مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان شمالی گفت: بیمارستان صحرایی استان با نام "بیمارستان ثابت شهدای جامعه پزشکی شهرستان بجنورد از دو هفته گذشته شروع به فعالیت کرده و تا ابتدای تیرماه ۹۶ خدمت رسانی می‌کند.
نسخه مناسب چاپ

 

رمضان موفق، مسئول بسیج جامعه پزشکی استان خراسان شمالی در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور درباره برپایی بیمارستان ثابت شهدای جامعه پزشکی شهرستان بجنورد گفت: امسال بیمارستان صحرایی استان را با نام بیمارستان ثابت شهدای جامعه پزشکی شهرستان بجنورد اجرایی می‌کنیم.

 

وی با بیان اینکه این طرح از دو هفته گذشته شروع شده و تا ابتدای تیرماه ۹۶ ادامه خواهد یافت، تصریح کرد: در این طرح تمامی الزامات درمانی که در استان قابل انجام است شامل ارتوپدی، جراحی و خدمات سرپایی برای بیماران انجام خواهد شد.

 

موفق، درباره روند اجرای خدمات در بیمارستان ثابت بجنورد بیان کرد: با هماهنگی که با بیمارستان ترومای استان خراسان شمالی انجام شده روزانه به همه افرادی که به بیمارستان امام علی(ع) مراجعه می‌کنند، خدمات ارائه می‌دهیم.

 

وی بر این موضوع تاکید کرد که تعداد نیروی مشغول به کار در بیمارستان ثابت بجنورد، پرسنل بیمارستان امام علی(ع) هستند.

 

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان خراسان شمالی در ادامه افزود: بودجه ما زیاد نیست تا بتوانیم بیماران زیادی را پوشش دهیم و به دنبال این هستیم تا با بودجه ۲۴ میلیون تومانی که داریم تعداد زیادی از بیماران را زیر پوشش قرار دهیم.

 

وی درباره سازمانهایی که در برپایی بیمارستان ثابت بجنورد فعالیت دارند، گفت: این بیمارستان با همکاری مجموعه دانشگاه علوم پزشکی ، سازمان بیمه سلامت، هلال احمر، سازمان بهزیستی استان و تمامی افرادی که به نحوی دست اندرکار امر خدمات بهداشت و درمانی در استان خراسان شمالی هستند، فعالیت می‌کند.

 

موفق، در پایان خاطرنشان کرد: مجموعه سازمان بسیج جامعه پزشکی استان خراسان شمالی به همراه کانون‌ها در برپایی بیمارستان ثابت بجنورد نقش مهمی را ایفا کرده است.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

top_block_quicktab