مسئول بسیج جامعه پزشکی آذربایجان شرقی خبر داد:

برپایی موسسه خیریه توسط بسیج جامعه پزشکی آذربایجان شرقی/ توزیع اقلام خوراکی به ۲۰۰ خانواده محروم در شب عید

مسئول بسیج جامعه پزشکی آذربایجان شرقی گفت: توسط بسیج جامعه پزشکی استان یک خیریه در حال فعالیت است تا به افراد نیازمندی که به ما معرفی می‌شوند، کمک‌هایی را ارائه کند.
نسخه مناسب چاپ

محمد ایرجیان، مسئول بسیج جامعه پزشکی استان آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور درباره کمک به نیازمندان در آستانه سال جدید در این استان گفت: جهت کمک به محرومان و نیازمندان استان آذربایجان شرقی، بسیج جامعه پزشکی در نظر دارد با همکاری برخی مساجد و مدارس برای خانواده‌های نیازمند بسته‌های غذایی شامل برنج، مرغ، گوشت، پنیر، آجیل و سایر اقلام مورد نیاز تهیه کند.

وی ادامه داد: تاکنون حدود دویست خانواده مدنظر قرار دارند و اگر میزان کمک‌ها افزایش یابد تعداد خانواده‌هایی که زیر پوشش طرح قرار می‌گیرند، بیشتر خواهد شد.

ایرجیان، با اشاره به برپایی یک خیریه توسط بسیج جامعه پزشکی استان آذربایجان شرقی بیان کرد: این موسسه خیریه در آستانه سال جدید و ماه مبارک رمضان فعالیت می‌کند و افرادی که از طریق برخی مساجد، مدارس یا اعضای سازمان بسیج جامعه پزشکی معرفی می‌شوند، کمک‌هایی که بیشتر مواد غذایی است را از این صندوق دریافت می‌کنند.

وی بر این موضوع تاکید کرد که در برخی مواقع نیز کمک‌های مادی برای افراد نیازمند در نظر گرفته شده است.

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان گذشته به حدود ۶۳ خانوار بسته‌های غذایی داده شد، اذعان کرد: در آستانه عید سال گذشته برای دویست و پنجاه خانوار بسته غذایی در نظر گرفتیم که شامل خوراکی‌های مختلفی بود.

ایرجیان، در پایان خاطرنشان کرد: برای امسال نیز حدوداً سیصد خانوار را در نظر گرفتیم تا مواد غذایی با ارزش بیست میلیون تومان را به آنان تقدیم کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

top_block_quicktab