سردار سلیمانی؛

وجود محرومیت‌ها در حوزه درمان/ ورود جهادی سپاه به عرصه محرومیت‌زدایی

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان گفت: علی‌رغم پیشرفت‌های زیادی که در دهه‌های گذشته در زمینه‌های بهداشتی و درمانی داشته‌ایم، هنوز شاهد محرومیت‌های قابل‌توجهی در بخش‌هایی از کشور ایران هستیم.
نسخه مناسب چاپ

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با اشاره به افتتاح بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهید شکری در منطقه حصه اصفهان اظهار کرد: یکی از اهداف بلند انقلاب اسلامی محرومیت‌زدایی و گسترش عدالت اجتماعی، اقتصادی، درمانی و بهداشتی است.
وی افزود: علی‌رغم پیشرفت‌های زیادی که در طول دهه‌های گذشته در زمینه‌های بهداشتی و درمانی داشته‌ایم، هنوز شاهد محرومیت‌های قابل توجهی در بخش‌هایی از کشور ایران هستیم.
فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) تصریح کرد: یکی از اقداماتی به توصیه مقام معظم رهبری، بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در دستور کار خود قرار داده‌اند، ورود جهادی به عرصه محرومیت‌زدایی به ویژه در بخش بهداشت و درمان، اشتغال، فرهنگی و زیرساخت است.
وی تأکید کرد: به همین منظور قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه صاحب‌الزمان(عج) برنامه خود را با همکاری دستگاه‌های مسؤول در استان و بسیجیان فداکار شروع کرده است که یکی از آن اقدامات دایر کردن بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی صحرایی شهید دکتر بهرام شکری در منطقه محروم حصه در حاشیه شهر شهید پرور اصفهان است.
سلیمانی بیان کرد: امیدواریم تا جامعه پزشکی بسیج استان اصفهان در طول این مدتی که بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی صحرایی شهید دکتر بهرام شکری دایر است، خدمات قابل‌اعتنایی به مردم محله محروم حصه ارائه دهند.
وی اضافه کرد: از پزشکان، اطبای انقلابی و بسیجی مردم دوست استان اصفهان و سایر کادرهای پزشکی که در این امر خداپسندانه مشارکت فعال داشته‌اند قدردانی می‌کنیم.
فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) خاطرنشان کرد: در صورت نیاز زمان ماندگاری و برپایی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی صحرایی شهید دکتر بهرام شکری در منطقه محروم حصه تمدید خواهد شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

top_block_quicktab