افتتاحیه چهارمین بیمارستان صحرایی شهدای جامعه پزشکی در استان یزد

چهارمین بیمارستان صحرایی تخصصی و فوق تخصصی شهدای جامعه پزشکی در شاهدیه یزد روز دوشنبه ۱۶ اسفند ماه با حضور جمعی از مسئولین کشوری و لشکری افتتاح گردید.
نسخه مناسب چاپ

به گزارشروابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی استان یزد، رئیس بسیج جامعه پزشکی استان یزد در مراسم آغاز به کار این بیمارستان صحرایی گفت: در این بیمارستان صحرایی که به همت بسیج جامعه پزشکی استان برپا شده است خدمات پزشکی از قبیل جراحی، دندانپزشکی، فیزیوتراپی، شنوایی و بینایی سنجی و خدمات آموزش و مشاوره بصورت رایگان به مردم ارائه می‌شود.
جواد قادری افزود: این بیمارستان صحرایی به مدت پنج روز از ساعت هشت تا ۱۳ این خدمات را توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص، مشاوران و مددکاران و پرستاران بسیج جامعه پزشکی ارائه خواهد داد.
وی ادامه داد: ۱۰پزشک عمومی از ساعت هشت صبح الی یک بعد از ظهر بحث پایش وویزیت بیماران را خواهند داشت وتیم های تخصصی وفوق تخصصی وپارا کلینیکی از ساعت نه صبح تا یک بعد ازظهر ارایه خدمات می دهند.
قادری اضافه کرد: بیمارانی که نیاز به ادامه درمان تکمیلی داشته باشند در بیمارستان های شهید رهنمون، گودرز، شهدای محراب، افشار وشهدای کارگر وشهید صدوقی صورت خواهد گرفت.
وی گفت: دندانپزشکی با سه کانکس ارایه خدمات خواهند داد و ادامه خدمت بمدت یک ماه در دانشکده دندانپزشکی یزد وموسسه خدمات درمانی بسیجیان با ارایه فرم بیمارستان صحرایی انجام خواهد شد.
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان یزد گفت داروهای ویزیت شده در این بیمارستان صحرایی توسط پزشکان این مجموعه در سه داروخانه در شهر شاهدیه بصورت رایگان انجام خواهد شد.
آیت الله ناصری امام جمعه یزد هم راه اندازی این بیمارستان را حرکتی ارزشمند برای خدمت رسانی خالصانه به مردم و در راه رضای خدا دانست و از همه دست اندر کاران آن قدردانی کرد.
بیمارستان صحرایی یزد از روز دوشنبه ۱۶ اسفندماه در کنار ورزشگاه ۶ هزار نفری شاهدیه دایر شد و به بیماران خدمات رایگان ارائه می‌دهد.
این چهارمین بیمارستان صحرایی استان یزد که طی سال‌های گذشته برپا شده و برپایی این بیمارستان با برگزاری مانور امداد و نجات همراه بود.

فایل پیوست: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

top_block_quicktab