در آستانه سال جدید انجام می‌شود؛

اعزام ۱۲۰ نفر از اعضای بسیج جامعه پزشکی آذربایجان شرقی به مناطق راهیان نور

مسئول بسیج جامعه پزشکی آذربایجان شرقی گفت: از تاریخ بیست و هفتم اسفند تا سوم فروردین ماه، ۱۲۰ نفر از اعضای بسیج جامعه پزشکی استان آذربایجان شرقی به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور اعزام می‌شوند.
نسخه مناسب چاپ

 

محمد ایرجیان، مسئول بسیج جامعه پزشکی استان آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور درباره اعزام اعضای بسیج جامعه پزشکی این استان به مناطق راهیان نور گفت: در آستانه عید نوروز از تاریخ بیست و هفتم اسفند تا سوم فروردین ماه سازمان بسیج جامعه پزشکی استان آذربایجان شرقی به همراه سپاه عاشورا در نظر دارد تا ۱۲۰ نفر از اعضای بسیج جامعه پزشکی استان را به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور اعزام کند.

 

تحویل سال جدید در مناطق راهیان نور

وی در ادامه افزود: اعزام تیم‌های راهیان نور شامل خواهران و برادران به شکل خانوادگی است تا مراسم تحویل سال را در مناطق راهیان نور حضور داشته باشند.

 

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان آذربایجان شرقی درباره برنامه‌های اعزام اعضا به مناطق جنوب در طول سفر بیان کرد: برای هر کدام از کاروانهای راهیان نور یکی از راویان دفاع مقدس همچنین یک روحانی در نظر گرفته شده است تا به بیان مطالبی بپردازند.

 

ایرجیان، در پایان گفت: در این اعزام کاروان‌هایی شامل پزشک، پیراپزشک و سایر اعضای بسیج جامعه پزشکی حضور دارند تا از مناطق عملیاتی راهیان نور جنوب و غرب کشور دیدن کنند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

top_block_quicktab