مسئول بسیج جامعه پزشکی اصفهان خبر داد:

برپایی بیمارستان تخصصی و تک تخصصی شهید شکری در منطقه حصه اصفهان

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان گفت: بیمارستان تخصصی و تک تخصصی شهید دکتر بهرام شکری از امروز تا ۲۰ اسفند ماه در منطقه محروم حصه در حاشیه کلانشهر اصفهان برگزار می‌شود.
نسخه مناسب چاپ

 

محسن حجتی، مسئول بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور درباره برپایی بیمارستان تخصصی و تک تخصصی شهید دکتر بهرام شکری در این استان گفت: این بیمارستان از از امروز تا ۲۰ اسفند ماه در منطقه محروم حصه در حاشیه کلانشهر اصفهان برگزار می‌شود.

 

وی درباره درمانگاه تخصصی این بیمارستان صحرایی گفت: خدمات طب اورژانس، اورتوپدی، جراحی عمومی، زنان و زایمان، روانپزشکی، اطفال، عمومی، اورولوژی و طب پوست و مو ارائه می‌شود.

 

حجتی، ادامه داد: درمانگاه‌های فوق تخصصی قلب و عروق، چشم پزشکی، مغز و اعصاب همچنین درمانگاه‌های پزشک عمومی، طب سنتی و دندانپزشکی از دیگر خدماتی است که در این بیمارستان وجود دارد.

 

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان با اشاره به اینکه بیمارستان صحرایی شهید شکری با همکاری بسیج جامعه پزشکی، سپاه صاحب الزمان، بیمارستان شهید صدوقی و دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان اجرایی خواهد شد، افزود: خدمات پاراکیلینیکی در این بیمارستان شامل اورژانس خواهران و برادران، آزمایشگاه، مشاوره خانواده، مامایی، مشاوره تغذیه، مشاوره بهداشت و داروخانه است.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

top_block_quicktab