مسئول بسیج جامعه پزشکی استان خراسان جنوبی:

بیمارستان ثابت خراسان جنوبی نیمه دوم اسفند در "سربیشه" برپا می‌شود

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان خراسان جنوبی گفت: به منظور خدمت رسانی به منطقه محروم دو روح، بیمارستان ثابت استان خراسان جنوبی در نیمه دوم اسفند در شهرستان سربیشه برپا می‌شود.
نسخه مناسب چاپ

 

محمد رضا فخر، مسئول بسیج جامعه پزشکی استان خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور درباره ارائه خدمات به مناطق محروم استان در پایان سال ۹۵ گفت: با توجه به نزدیک شدن روز قشر بسیج جامعه پزشکی، کانون‌ها و دفاتر تابعه بسیج جامعه پزشکی استان خراسان جنوبی اقدام به اعزام تیمهای عمومی و تک تخصصی به مناطق محروم خواهند کرد.

 

وی ادامه داد: یکی از تیمهای اعزامی متشکل از همکاران پزشک عمومی و جراح برای اسکرین بیماران است تا مقدمه‌ای برای برپایی بیمارستان ثابت در منطقه سربیشه باشد که به منطقه دوروح همکار جراح اعزام خواهیم کرد.

 

فخر، با بیان اینکه برپایی بیمارستان ثابت برای پنج تا شش روز است و قرار است که در نیمه دوم اسفند اجرایی شود، ابراز کرد: در این برنامه خدمات دندانپزشکی، خدمات عمومی، تحویل دارو با حضور سایر متخصصان انجام خواهد شد.

 

وی در ادامه تصریح کرد: برنامه ریزی کردیم تا هشت نفر از متخصصان در این بیمارستان ثابت حضور پیدا کنند و بتوانیم در مدتی که حضور داریم به حدود دو هزار نفر خدمت ارائه کنیم.

 

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان خراسان جنوبی در ادامه افزود: البته افزایش این تعداد خدمات به آمادگی بیمارستان و سیستم دانشگاه علوم پزشکی بستگی دارد و در این باره ترجیح ما این است که هفته سوم اسفند باشد.

 

فخر، با تاکید بر اینکه برپایی بیمارستان ثابت در بیمارستان دانشگاهی تازه تاسیس در سربیشه برگزار خواهد شد، گفت: این بیمارستان تنها بیمارستان عمومی منطقه در سربیشه است که همکاران پس از اسکرین خدماتی را ارائه می‌دهند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

top_block_quicktab