مسئول بسیج جامعه پزشکی استان فارس بیان کرد:

آمادگی کانون‌های بسیج جامعه پزشکی استان فارس برای مدیریت بحران سیل اخیر

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان فارس گفت: اگر در روزهای چهارشنبه تا جمعه شرایط بارندگی و سیل در استان اضطراری شود تیم‌های بسیج جامعه پزشکی آمادگی لازم را برای همکاری با ستاد مدیریت بحران دارند.
نسخه مناسب چاپ

 

فرخ بهارلویی، مسئول بسیج جامعه پزشکی استان فارس در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور درباره اعلام آمادگی این سازمان به منظور مدیریت سیل در این استان گفت: با توجه به اطلاعیه هواشناسی ستاد مدیریت بحران تشکیل شده است و در جلسات برگزار شده اعضای بسیج جامعه پزشکی کانون‌ها اعلام آمادگی کردند.

 

وی در ادامه افزود: کانون‌ها تیم‌های تخصصی خودشان را آماده کرده‌اند و از آنها خواسته شده تا منتظر فراخوان باشند.

 

بهارلویی، با بیان اینکه با وجود بارندگی زیاد در چهار شهرستان فیروزآباد، داراب، جهرم و فسا اما حجم بحران در حدی نبوده که تیمها وارد عمل شوند، تصریح کرد: با توجه به پیش بینی هواشناسی تیم ما در تمامی شهرستان‌ها که بحران خیز هستند آمادگی دارند تا با ستاد بحران هر شهرستان همکاری کنند و در زمان بروز مشکل وارد عمل شوند.

 

وی ادامه داد: به غیر از چهار شهرستان ذکر شده در باقی نقاط استان شرایط حاد و بحرانی نبوده است و تاکنون مشکل خاصی برای مردم و روستاها وجود نداشته است؛ همچنین اگر از امروز تا جمعه شرایط اضطراری شود تیم‌های ما آمادگی لازم را دارند.

 

مسئول بسیج جامعه پزشکی فارس با بیان اینکه ستاد مدیریت بحران استان فارس موضوع سیل در استان را پیگیری می‌کند، تاکید کرد: بسیج جامعه پزشکی نیز همکاری لازم در این‌باره را با آنان دارد و تا پایان بحران این آمادگی برقرار است و در واقع بسیج جامعه پزشکی نقش مکمل را با ستاد مدیریت بحران ایفا می‌کند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

top_block_quicktab