مدیر برنامه ریزی بسیج جامعه پزشکی فارس خبر داد:

اعزام تیم پزشکی به مناطق آلوده شهر شیراز/ انجام خدمات یک روزه درمانی در روستای کلانه کازرون

مدیر برنامه ریزی سازمان بسیج جامعه پزشکی استان فارس گفت: به منظور کاهش تردد بیماران در سطح شهر تخصص داخلی، کلیه و قلب را در روز چهارشنبه به مناطق آلوده شیراز اعزام خواهیم کرد.
نسخه مناسب چاپ

 

مستجاب رستمی، مدیر برنامه ریزی سازمان بسیج جامعه پزشکی استان فارس در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور درباره اعزام تیم به مناطق محروم و آلوده شهر شیراز گفت: در روز چهارشنبه اعزام تیم به مناطق آلوده اطراف شهر شیراز انجام خواهد شد به این دلیل که برخی از شهرستان‌های ما متخصص ندارد و بیمار مجبور است به همراه خانواده به مرکز استان و شهر شیراز بیاید.

 

اعزام پزشکان متخصص به شهرستان‌های استان

وی ادامه داد: به دلیل جلوگیری از تردد افراد بیمار به مرکز شهر، نهادینه شدن اقتصاد مقاومتی همچنین؛ جلوگیری از سفرها، تصادفات و هزینه‌های اضافه متخصصان را به شهرستانها اعزام می‌کنیم.

 

رستمی، با اشاره به اینکه تخصص‌ها در شهرستان‌های مختلف متفاوت است، بیان کرد: در حاشیه شهر شیراز محلات آلوده وجود دارد و ما تلاش کردیم که پزشکان را به این مناطق خاص بفرستیم که به افراد ساکن در آن منطقه ارائه خدمات دهند و با تغییر فضای روحی امید به زندگی و رضایتمندی در این افراد زیاد شود.

 

انجام خدمات یک روزه در روستای کلانه از توابع کازرون

وی با بیان اینکه این فعالیت با نام بسیج و سپاه انجام خواهد شد، تصریح کرد: روز چهارشنبه تخصص داخلی، کلیه و قلب را به مناطق آلوده شیراز اعزام خواهیم کرد و این خدمات یک روزه در روستای کلانه از توابع کازرون از صبح تا بعدازظهر انجام خواهد شد.

 

مدیر برنامه ریزی سازمان بسیج جامعه پزشکی استان فارس بر این موضوع تاکید کرد که این طرح با نام «اعزام تیم پزشکی متخصص و فوق تخصص به شهرستان‌هایی که تخصص ندارند» انجام خواهد شد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

top_block_quicktab