بیمارستان صحرایی فردیس به فعالیت خود ادامه می دهد

عنایتی: ۳۴۰۰ نفر ویزیت عمومی ، ۲۸۰۰ نفر ویزیت تخصصی ارائه شده است و نزدیک به ۲۰۰۰ مورد تزریقات و پانسمان، ۱۶۲۰ مورد آزمایش ، ۳۰ مورد اعزام به بیمارستان های دکتر شریعتی و شهید مدنی انجام شده است.
نسخه مناسب چاپ

جناب سرهنگ پاسدار اکبر عنایتی مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی البرز در مصاحبه ای با خبرنگار این سازمان در خصوص برپایی بیمارستان صحرایی شهید کلانتری گفت: بیمارستان صحرایی شهید کلانتری از۲۵ آبان ماه در منطقه کم برخوردار شهرستان فردیس شروع به کار کرده است و تا به امروز به عموم مردم ،خدمات درمانی را به طور رایگان ارائه نمود است ، بعلاوه  با توجه به نیاز مردم منطقه و درخواست مسئولین شهری بیمارستان صحرایی تا زمان احداث بیمارستان دائمی با همین شرایط دایر     می باشد.

ایشان افزود: این سازه بیمارستانی با تجهیزات کامل پاراکلینیک از جمله سونوگرافی ، اکو کاردیوگرافی ، آزمایشگاه ، اتاق عمل پرتابل ، داروخانه و بخش های بستری خواهران و برادران به تعداد ۵۰ تخت استقرار یافته است .وی افزود: در بیمارستان صحرایی شهید کلانتری۶ درمانگاه تخصصی در زمینه های زنان و زایمان، اطفال، غدد، اورتوپد، چشم پزشکی و داخلی به عموم مردم ارائه خدمت میکند بعلاوه ما درصدد توسعه درمانگاه و راه اندازی بخش دندانپزشکی هستیم .

مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی البرز گفت: در این حرکت جهادی ۱۵ نفر از پزشکان متخصص و ۳۰ پزشک عمومی و ۱۰۰ نفر از پرستاران و پیراپزشکان ، تکنسین دارویی، علوم ازمایشگاهی و رادیو لوژی و ... مشارکت فعال داشته اند.

آقای عنایتی افزود: برپایی این بیمارستان صحرایی با همت و محوریت کانون بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی البرز با ریاست اقای دکتر جلال غفارزاده و مشارکت فعال اورژانس البرز ، سپاه پاسداران امام حسن مجتبی (ع) انجام گرفت.

قابل ذکر است  خدمات دهی در دو شیفت  صبح و بعد از ظهر از ساعت ۳۰/۸ الی ۳۰/۱۸ صورت گرفت.

همچنین  در مجموع حدود  ۳۴۰۰ نفر ویزیت عمومی ، ۲۸۰۰ نفر ویزیت تخصصی ارائه گردید و نزدیک به ۲۰۰۰ مورد تزریقات و پانسمان، ۱۶۲۰ مورد آزمایش ، ۳۰ مورد اعزام به بیمارستان های دکتر شریعتی و شهید مدنی انجام شد. وی در پایان سخنان خود افزود:بدین وسیله از زحمات کلیه عزیزان بسیجی دست اندر کار در برپایی این بیمارستان صحرایی کمال قدر دانی و تشکر را داریم و از تمام متخصصین ، هیئت های علمی ، پزشکان و پیراپزشکان که ما را در  برپایی این بیمارستان یاری کردند کمال تشکر و قدردانی را اعلام میداریم.

همچنین ازمساعدت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی البرز ،جناب آقای دکتر درفشی در این حرکت جهادی کمال تشکر را دارم و توفیق روز افزون را برای تمامی بسیجیان جامعه پزشکی از خداوند سبحان خواستارم.

 

                      

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

top_block_quicktab