مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی کردستان خبر داد:

عمل جراحی ۳۰۰ نفر در بیمارستان تک تخصصی چشم کردستان

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کردستان گفت: در بیمارستان تک تخصصی چشم در کردستان، ۳۰۰ نفر ویزیت تخصصی شدند و تعداد ۱۰۰ نفر نیز عمل جراحی شدند.
نسخه مناسب چاپ

 

قاسم کاوه، مسئول بسیج جامعه پزشکی استان کردستان در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور گفت: به مناسبت ایام الله دهه فجر، که به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کردستان و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی همچنین بیمارستان توحید سنندج بیمارستان تک تخصصی چشم پزشکی شهدای مدافع حرم برگزار شد، به مردم محروم منطقه خدمات ارائه داد.

 

وی ادامه داد: در این برنامه که با همکاری سه پزشک برگزار شد، ۳۰۰ نفر مورد ویزیت تخصصی قرار گرفتند و تعداد ۱۰۰ نفر نیز عمل جراحی شدند.

 

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان کردستان با بیان اینکه خدمت به مردم در مناطق محروم از اهدافی است که بسیج جامعه پزشکی با افتخار آن را انجام می‌دهد، افزود: بسیج جامعه پزشکی استان در این حوزه گام‌های مؤثر و ارزشمندی برداشته و منشأ خدمات دهی به مردم بوده است.

 

وی در ادامه افزود: بیمارانی که به این بیمارستان مراجعه می‌کنند پس از ویزیت تخصصی توسط پزشک متخصص و نهایی شدن نیاز آنها به عمل جراحی، تمامی اقدامات لازم در همان روز جهت انجام عمل جراحی صورت گرفت.

 

کاوه، با اشاره به اینکه اعزام تیم‌های بهداشتی و درمانی به مناطق محروم استان ادامه خواهد داشت و بیماران شناسایی شده در آینده خدمات تکمیلی را دریافت می‌کنند، تاکید کرد: ما توانستیم با هماهنگی با بیمارستان توحید سنندج یک بخش از بخش‌های جدیدالاحداث بیمارستان را به این طرح اختصاص دهیم و با تمرکز تمامی امکانات لازم این طرح را به سرانجام برسانیم.

 

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان کردستان گفت: برای افرادی که برای عمل جراحی کاندیدا هستند تمانی اقدامات از قبیل آزمایش، اکو، اسکن چشمی و مشاوره بیهوشی انجام شده است و تا روز یکشنبه اعمال جراحی این افراد انجام خواهد شد.

 

لازم به ذکر است، کلیه هزینه‌های جراحی این افراد به شکل کاملاً رایگان انجام شده است.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.