جانشین مسئول بسیج جامعه پزشکی استان البرز:

افتتاح پایگاه تخصصی شهید عراقی در استان البرز/ راه‌اندازی کانون‌های تخصصی به منظور کمک به بسیج جامعه پزشکی است

جانشین مسئول بسیج جامعه پزشکی استان البرز گفت: کانون‌های تخصصی کمک کار بسیج جامعه پزشکی هستند و کمک‌های مختلفی مانند ارائه خدمات در بیمارستان صحرایی را انجام می‌دهند.
نسخه مناسب چاپ

 

اکبر عنایتی، جانشین مسئول بسیج جامعه پزشکی استان البرز در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور درباره برپایی پایگاه شهید جاویدالاثر شهید عراقی در این استان گفت: با توجه به بخشنامه‌ها مقرر شده تا کانون‌های تخصصی راه اندازی کنیم که ما در کلینیک نور دیدگان در بخش خصوصی کانونی با تخصص چشم پزشکی راه اندازی کردیم.

 

وی در ادامه افزود: افتتاحیه این مراسم دیروز با حضور جمعی از خانواده شهدا، مسئولان شهری و استانی برگزار شد.

 

عنایتی، با اشاره به اینکه هدف از راه اندازی این کانون‌های تخصصی کار کردن در بخش‌های مختلف است، افزود: ما به دنبال این هستیم تا کانون‌های تخصصی را در بخش‌های مختلف راه‌اندازی کنیم تا به واسطه آن در آینده بخش‌های دیگر نیز راه اندازی شوند.

 

برنامه آینده راه اندازی کانون‌ها در بیمارستان‌ها است

وی با بیان اینکه برنامه آینده ما راه‌اندازی کانون‌ها در بیمارستانها است، تصریح کرد: بیمارستان‌هایی هستند که تخصصی کار می‌کنند، به عنوان مثال بیمارستان شهید باهنر که صرفاً تخصص کودکان دارد و ما در این بخش نیز به دنبال راه اندازی آن هستیم که مقدمات آن نیز آماده شده است.

 

جانشین مسئول بسیج جامعه پزشکی استان البرز درباره کاربرد کانون‌های تخصصی گفت: این کانون‌ها در موضوع ویزیت رایگان که در مناطق محروم و کم برخوردار انجام می‌شود، فعال هستند؛ به عنوان مثال در بیمارستان صحرایی شهرستان فردیس مجموعه چشم پزشکی کلینیک شهید عراقی کار را پیگیری می‌کند و هر روز به غیر از جمعه‌ها فعال هستند.

 

وی ادامه داد: خدماتی که در این بیمارستان صحرایی انجام می‌شود تقریباً رایگان است و ما فقط ویزیتی پایین‌تر از ویزیت دولتی دریافت می‌کنیم.

 

عنایتی، در پایان با تاکید بر اینکه کانون‌های تخصصی در واقع به بسیج جامعه پزشکی کمک می‌کنند، خاطرنشان کرد: البته این کلیلنیک کمک‌های دیگری را نیز انجام می‌دهند، اما پزشکانی که در این مجموعه کار می‌کنند در هر مکانی که نیاز به کمک آنان باشد، دریغ نمی‌کنند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

top_block_quicktab