دختری که نیاز به پیوند قلب دارد؛
مهتاب، دختری ۹ ساله از یکی از روستاهای محروم استان لرستان است که برای تأمین هزینه‌های عمل جراحی پیوند قلب خود چشم به سخاوتمندی خیرین دارد.
به مدت ۴ روز انجام می‌شود؛
اردوی چهار روزه اعضای حلقه‌های صالحین بسیج جامعه پزشکی بیمارستان شهید بهشتی استان همدان به مدت چهار روز در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.
امروز صبح؛
سومین نشست هیئت رئیسه هشتمین کنگره بین‌الملی «سلامت در حوادث و بلایا» با حضور مسئولان امر صبح امروز در بیمارستان بقیه الله برگزار شد.
با مشارکت بسیج جامعه پزشکی همدان انجام می‌شود؛
در مانور هسته‌ای بیمارستان قلب فرشچیان استان همدان که به زودی برگزار می‌شود تمامی مسئولان، پرستاران و اعضاء این بیمارستان مشارکت خواهند داشت.
با تلاش بسیج جامعه پزشکی همدان؛
با تلاش بسیج جامعه پزشکی استان همدان کلاس آموزشی ویژه زنان و زایمان امروز در شهرستان قهاوند برگزار می‌شود.
با مشارکت حوزه خواهران حضرت خدیجه(س) انجام شد؛
مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی حاجی آباد گفت: در ‌سال‌ جاری ‏با اعزام پنج تیم پزشکی و درمانی به منطقه محروم حاجی آباد اعزام فصلی جامعه پزشکی این شهرستان انجام شد.
توسط بسیج جامعه پزشکی آذربایجان شرقی برگزار می‌شود؛
کارگاه آموزشی «تبیین تعالی جمعیت و سیاستگذاری کلان در این زمینه» در تاریخ ۱۰ بهمن ماه با همکاری کانون بسیج جامعه پزشکی قدس برگزار می‌شود.
توسط بسیج جامعه پزشکی سمنان انجام می‌شود؛
تیم درمانی و چشم پزشکی بسیج جامعه پزشکی سمنان در منطقه محروم معلمان در جنوب دامغان از دوشنبه به مدت سه روز شروع به فعالیت می‌کند.
به همت بسیج جامعه پزشکی بوشهر انجام می‌شود؛
بیمارستان تخصصی صحرایی شهدای روستای محمد صالحی استان بوشهر از امروز برپا و تا ۳۰ دی ماه به بیماران خدمات رایگان ارائه خواهد داد.
بسیج جامعه پزشکی استان فارس برگزار می‌کند؛
تقدیر از فعالان مراسم اربعین امسال چهاردهم بهمن ماه در بسیج جامعه پزشکی استان فارس برگزار خواهد شد.
مدیر تعلیم و تربیت سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور:
مدیر تعلیم و تربیت سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور با اشاره به اینکه در کتاب سال صالحین ۹۶ مباحث روز حوزه تخصصی سلامت مانند تراریخته‌ها و طب اسلامی مدنظر قرار دارد، گفت: مقرر شده تا در کنار احکام تخصصی پزشکی احکام عمومی نیز در آن موجود باشد.
مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان خبر داد:
تیم‌ پزشکی و دندانپزشکی بسیج جامعه پزشکی لرستان به منطقه محروم و سخت گذر «سرتنگ برزه» الیگودرز اعزام شد.
در حال برگزاری است؛
جلسه داخلی تودیع و معارفه مسئول بسیج جامعه پزشکی استان فارس در حال برگزاری است که در این مراسم فرخ بهارلویی، به عنوان مسئول جدید این استان معرفی خواهد شد.
مسئول هماهنگی پیوند اعضای بسیج جامعه‌ پزشکی آذربایجان‌ شرقی:
مسئول هماهنگی پیوند اعضای بسیج جامعه‌ پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: آمار دقیقی از تعداد بیماران نیازمند به پیوند در دسترس نیست اما حدود ۳۰ درصد از این بیماران در شمالغرب کشور هستند که تقریباً نیمی از این مشکل بیماران ناشی از مصرف بی‌رویه‌ فست‌فودها است.
مدیر تعلیم و تربیت سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور:
مدیر تعلیم و تربیت سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور گفت: پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری برای راه‌اندازی گفتمان "پزشک انقلابی" به شکل کمی و کیفی در کشور تلاش می‌کنیم.
به همت بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی انجام شد؛
اعزام تیم تک تخصصی زنان به روستاهای محروم حسين آباد و محمدآباد شهرستان زيركوه استان خراسان جنوبی انجام شد.
پیام تسلیت سازمان بسیج مستضعفین؛
سازمان بسیج مستضعفین در پی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین هاشمی رفسنجانی پیام تسلیت صادر کرد.
مسئول بسیج جامعه پزشکی استان لرستان خبر داد:
مسئول بسیج جامعه پزشکی استان لرستان گفت: ششمین بیمارستان ثابت تخصصی و فوق تخصصی بسیج جامعه پزشکی لرستان در منطقه "میربگ جنوبی" شهرستان دلفان برپا ‌شد.
به همت بسیج جامعه پزشکی خوزستان انجام شد؛
مسئول بسيج جامعه پزشکي سپاه حضرت ولي عصر(عج) خوزستان گفت: طرح درمان رایگان بیماران محروم با حضور پزشکان متخصص و فوق تخصص در شهر بستان اجرایی و به ۵۰۰ نفر از مردم این شهر خدمات رایگان ارائه شد.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در سن ۸۲ سالگی دار فانی را وداع گفت.

صفحات

top_block_quicktab